İçeriğe geç

Çelik Kapı Bakım Onarımı

Çelik Kapı Bakım Onarımı Günümüzde en çok tercih edilmekte olan çelik kapılar ne yazık ki bakım onarımı erken teşhis yada ihmal sonucu bozulmaktadır. Ancak kapı bakımları 2 yılda bir periyodik olarak yapılması çelik kapınızdan uzun yıllar onarımı gerekmeden verim alacak olmanızdır.

Çelik Kapı Bakım Onarımı
Çelik Kapı Bakım Onarımı

Çelik Kapı Bakımı NEDİR ?

Bakım yapılacak kapı model ve çalışma prensip olarak değişken olarak (3 ayrı) gruplara ayrılmakta.

Çarklı sistem bu çalışma prensibi ile çalışan kapılar üretici firma Mul-T-Lock firmasının ürettiği kapılardır. Ayrıca bu kapı modelini Teknik Yapı projelerinde kullanılması sık görülmektedir.

Merkezi kilit sistemi 14 nokta’dan kilitleme sağlayan KALE KİLİT firması üretimidir. Ayrıca bu kilit sistemi 2000, 2014, arası uzun yıllar üretimi yapılmış, günümüzde hala kullanılır.

Ek olarak günümüzde sık kullanılan MONOBLOK modeli DAF, HOK, KALE, kilit firmaların ürettiği kilit modelidir. Ne varki monoblok kilitleri bakım onarımı kolay yenisi ile değişimi en avantajlı kilit olur.

Detaylı kilit modellerimize örnek verdik bu kilit modellerin bakımı onarımı nasıl yapılır. Açıkcası ilk 2 model çelik kapı servisimiz tarafımızdan yapılmasını önemle tavsiye ederim. Çünkü çarklı ve merkezi kilit bakım onarımı sökülerek 1 saat içinde yapılan işlerdir. Sonuçta sökmeye bakım onarım yapmaya kalkışmanız sizlere daha çok masraflı olacaktır. Halbuki kapı tamiri servisimiz bu işlemleri 1 saat içinde yapmakta sizde 2 yıl kadar kapınızı emniyetle kullanmanıza olanak tanıyacaktır.

Çelik Kapı Onarımı NEDİR ?

Öncelikle kapı onarımı kapınızdaki oluşabilecek görüntü bozulması, yada arıza halinde tamir hizmetine denir. Bundan dolayı kapı onarımı yapmadan önce firmamızdan uygun fiyat tekliflerini değerlendirmenizi isteriz.

Çelik Kapı Düzeltme NEDİR ?

Kapılarda zamanla sarkma yada kapı çap verme arızası verir. Ayrıca bu tamir işleri kapı düzeltme durumu bizler gibi uzman kapı tamircisi işleri olmasıdır. Hatta dilerseniz kapı tamiri konusunda İstanbul tüm semtlerine mobil servisimiz mevcuttur.

AYRICA ÇELİK KAPIDA BULUNAN TÜM AKSESUAR VE PARÇALARI FİRMAMIZDA MEVCUT OLMAKLA BİRLİKTE MONTAJ DAHİL SERVİS HİZMETİ SAĞLAMAKTAYIZ. ARAYIN Murat Usta FARKI İLE KALİTELİ SERVİS HİZMETİ İLE TANIŞIN.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp

Hemen Ara