İçeriğe geç

Çelik Kapı Kesme Yükseltme Onarımı

Çelik kapı kesme yükseltme onarım işleri günümüzde eski daire tadilatı sonrası kapı yere sürtme sorunlarını getirmektedir. Halbuki kapınızda oluşan sorunlarınızı gün içinde uygun fiyatlara kapı yükseltme yada kesme işleri yapmaktayız.

Çelik Kapı Kesme Yükseltme
Çelik Kapı Kesme Yükseltme

Çelik Kapı Yükseltme | NEDİR ?

Kapı yükseltme işlemi öncelikle kapının durumuna onarım gereği duyduğumuz yöntemdir. Yinede mecbur kalmadan çelik kapı altı kesme işlemi yapmıyoruz. Genel olarak ilk önceliğimiz kapı menteşe ve kasadan yükseltme işlemi yapılması oluşudur. Kapı yükseltme gerek duyulması anında bizlere kapı görsellerini atarsanız detaylı keşif yapılacaktır. Örnek olarak kapı yükseltme menteşe ayarı yaparak kapı yerinde yapılan onarım hizmetidir.

Çelik Kapı Kesme | NEDİR ?

Görüldüğü gibi keşiflerimizde menteşe ayarı ile yükseltme işlemi mümkün olmadığı durumlarda yapılan onarım hizmetidir. Fakat kapı kesme işlemi kulaktan duyma ” kapı kesilir mi, içinden pas toz dökülür,” gibi sözler sizleri düşündürmesin. Açıkcası kapı kesme işlemi güvenilir ehli ustalara yaptırılması bu gibi kafanıza takılan soru işaretlerini giderecektir. Çelik kapı kesme işlemi profesyonel büyük kesme aletlerimiz özellikle kapı kesme işlemleri yapmak içindir. Kaliteyi uygun fiyatlara murat usta farkı ile servis hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Çelik Kapı KESİLİR Mİ ?

Evet çelik kapı kesme işlemi uzmanlık alanımızda tüm gereken aksesuar ve el aletlerimizle çelik kapı orta kısmı sökülerek yerinde yapılmaktadır. Çelik kapı kesme işlerinizi yaptırmadan önce tavsiyemiz bu işi cok uyguna yaptırayım derken kapınızdan olmayın.

Çelik Kapı Kesme Yapılması NASIL OLMALI’DIR ?

Örneğin çelik kapı kesme yapılmadan önce orta panel gerekli sökme aletleri ile yerinden çıkarılıyor. Sonra uygun bir zemine kapı yere sürtmeyecek takoz alt parça koyarak yatay bir şekilde kesme işlemi pozisyonu alınmakta. Çelik kapı kesme işlemi belirtmek isterim küçük kesme aletleri ile denemeyin. Çünkü çelik kapı kesme işlemi büyük kesici aletler ile özel kesme uçları ile yapılmaktadır. Kesme işlemi sonrası alt görseli güzel olması adına giydirme ürün yada orjinal alt muhafaza parçaları takılımakta.

Kapı tamiri konusunda farklı sorunlarınız var ise Çelik Kapı Tamiri Servisi sayfamıza göz atabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp

Hemen Ara