İçeriğe geç

Çelik Kapı Kolu Tamiri

Günümüzde çelik kapı kolu tamiri sıklıkla karşılaştığımız arızalardan biridir. Çünkü kapı ahşap bölümleri görüldüğü gibi kalitesiz malzemeden yapılmış olmasıdır.

Çelik Kapı Kolu Tamiri
Çelik Kapı Kolu Tamiri

Çelik kapı ve oda kapısı kolu tamiri mümkün tabi açıklamak gerekirse sıklıkla şu arızalar meydana gelmektedir.

  • Kapı kolunu çektiniz kapı kolu elinizde kaldı,
  • Çelik kapı kolu vidaları tutmuyor olması,
  • Oda kapısı kolu vida yerleri aşınmış olması,
  • Yeni kol aldınız vida yerleri aynı olması,
  • Kapı kolu kırılması oluşu,

Kapı Kolu Kırılması Nedir ?

Çelik kapı kolları bunun yanında zamak yada pirinç maddelerinden yapılmakta. Yani Bu kolların belirli bir ömrü olmaktadır. Fakat pirinç maddeden yapılan kapı kolu zamak üründen 2 seviye kadar kırılmaya dayanıklıdır.

Çelik Kapı Kırılması Tamiri

Kapı Kolu Neden Kırılır Nasıl Onarılır ?

Oda kapısı yada çelik kapı kolu kırılması hatta vidaları tutmama sorunu genel arızalar olmaktadır. Özellikle vida yatakları yıpranması sık gözüken problemler olmakta. Sonucunda kol tamiri yapımı tecrübe gerektiren arıza olup kol onarımı yardımcı montaj kitleri ile tamiri mümkündür.

Kapı Kolu Vidaları Tutmuyor ?

Kapılarda imalat yapılırken kalitesiz ve montaj hataları ile kapı kol vidaları zamanla atmaktadır. Hatta yeni kol alınması olsa dahi vida yerleri aynı olduğundan yeni kol alınması çözüm olmayacaktır. Fakat dilerseniz profesyonel kapı tamircisi olarak hizmet talep ederseniz garantili kapı kol tamiri yapılacaktır.

Oda yada çelik kapı kolları tarafımızdan garantili olarak yapılmaktadır. Ayrıca bu sorunları yapılması aşamasında özel montaj aparatları kullanılarak yapılır. Bu yüzden eskisinden daha sağlıklı çalışan kapı kolu olacak. Ayrıca not olarak belirtmek isterim kapı kol tamiri gerekli malzeme ve aletler olmadan geçici çözüm olacaktır.

Son olarak belitmekte olduğum durum firmamızda çelik kapı aksesuarları mevcuttur. Hatta oda kapısı malzemeleri örneğin kapı kolu, kilit karşılığı, kapı kilidi, kapı menteşesi, vb. Dilerseniz bu ürünleri alıp kendiniz montaj yapabilirsiniz.

Bizlere ( 7/24 ) 0532 792 13 59 Murat Usta iletişim hattından ulaşabilirsiniz.

ÇELİK KAPINIZDA YADA ODA KAPINIZDA FARKLI SORUNLAR VAR İSE Çelik Kapı Tamiri Servisi SAYFAMIZA GÖZ ATINIZ.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp

Hemen Ara