İçeriğe geç

Çelik Kapıda Dil Tutmuyor Arızası

Çelik kapı dili tutmuyor arızası kapınızda gözlemlediğinizde tamiri çelik kapı servisi hizmetlerimiz arasındadır. Örnek olarak kapı dili tutmaması kapınızın kapanma sorunları yapacaktır. Ancak kapı kilit karşılığı düşmesi olarak ta bilinir.

Çelik Kapı Dili Tutmuyor
Çelik Kapı Dili Tutmuyor

Kapı Dili Tutmuyor ? NEDEN OLUR

Kapı dili tutmaması kilit vidalarının yerinden gevşemesi ile hatta kilit dil ayarı kaçma sorunları ile karşılanır. Fakat kapı tamiri konusunda uzman bir ustamızdan hizmet talebinde bulunarak kapı dil tutma ayarı yapılmaktadır.

Çelik Kapı Dili Takılıyor ? TAMİRİ MÜMKÜN MÜ ?

Çelik kapıyı kapatmaya çalışıyorsunuz fakat kapı dil tutmama yaparak geri doğru açılma yapma sorunu genel çelik kapı arızaları olmaktadır. Kapınızı kapattığınızda kapı kapanma yapacaktır lakin doğru yapılan çelik kapı ayarı ile bu mümkün olur.

Kapı Dili Kapanmıyor ? NE YAPMAK GEREK ?

Kapı dili kapanmıyor sorunu diğer sebeplerinden biri kilit mekanizması içten arıza olmasıdır. Üstelik kilit iç yay ve dili bozulmuş olur dilerseniz kapı ve kilit görsellerini bize atarsanız ücretsiz keşif yaparız.

Kapı Dili Tamiri YAPILIR MI ?

Kapı dili tamiri özellikle bizler gibi kilitleme sistemleri uzmanları işidir. Yalnız bazen kapı kilitleri bulunmayan modeller olmakla birlikte servisimizde tamir ve kilit değişimi hizmeti sağlamaktayız. Ama bizlere kapı kilit görüntüsü atarsanız tamiri yada değişimi hakkında bilgilendirme yapmak adına olacaktır.

Kapının Dili Tutmuyor ? SEBEPLERİ NELERDİR ?

Kapı dili tutmaması sorunları şöyle belirtmek isterim bu sorunlar menteşe ayar kaçması sebebinden başlıca olarak gözlemlenmekte. Bir diğer sebep ise kilit iç mekanizma yıpranması sonucunda kilit tamir ihtiyacı olmasından dil tutma arızası oluşur.

Çelik Kapı Dil Ayarı Nasıl Yapılır ?

Kapı dil ayarı menteşe hatta kilit gövdesinden yapılmakta. Dilerseniz kapı tamiri konusunda uzman servis ekip dahası İstanbul Asya yakası yardımcı olmaları için iletişim numaramız’dan randevu alabilirsiniz. Çelik kapı ayarı yapılırken kullanılan kilit karşılık ve kilit aksamları firmamızda mevcuttur.

Not olarak : OLDUĞUNUZ BİLGİLENDİRME AMAÇLI YAZILARIMIZ Murat Usta TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. AYRICA SERVİS HİZMETİ TALEP ETMENİZ HALİNDE YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞACAĞIM.

KONU İLE İLGİNİZİ YADA DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İÇİN Çelik Kapı Tamiri SAYFAMIZI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp

Hemen Ara