İçeriğe geç

Çelik Kapı Yere Sürtme Sorunu

  Çelik Kapı Yere Sürtme Sorunu; genel olarak karşılaştığımız arızalardan biridir ve tamiri tarafımızca mümkündür. Hatta İstanbul içi 1 saat içinde sizlere hizmet sağlamaktayız. 0532 792 13 59 iletişim numaramız’dan bizleri arayın ! uygun fiyatlara yardımcı olalım.

  çelik kapı yere sürtme sorunu
  çelik kapı yere sürtme sorunu

  Çelik Kapı Yere Sürtme Sorunu | Çelik Kapılarda Hangi Sebeplerden Dolayı Yere Sürtme Olur ?

  1- Örneğin Sürtme Sorunu olması arkasında bir çok nedenler olmaktadır. Bunları detaylı olarak anlatacağım, öncelikle bu site içi yazıları tamamı ile usta ellerden 22 yıllık tecrübelerimi sizlerle paylaşarak umarım yardımcı olabilirim.

  2- Özellikle çelik kapı tamiri konusunda destek gereken konuların başında gelmektedir. Mesela müşterilerimiz fayans, granit, parke, tadilat yapımı, sonrası çelik kapı yere sürtme sorunu olmaktadır.

  3- Çelik kapılar ilk kurulum montajı genelde fayans, parke, granit, tadilatı yapımı, sonrası yapıldığından, kapı altı ile fayans granit parke mesafesi 1-2 cm boşluk bırakılmaktadır.

  4- Yere Sürtme Sorunu olması evinizine parke, granit, fayans tadilatı, evinize görsel olarak değer katacağından eskimiş olan parke, granit, fayans, yenisi ile değişimi gerekmektedir. Lakin bu sebepten dolayı çelik kapınız yeni yapılan tadilat sonrası yere sürtme olacaktır.

  5- Sürtme Sorunu eski yapılarda yeraltı tesisat sıcak su yada iç tesisat su sızıntısı varsa lokal olarak fayans parke şişme sorunları gözlenmektedir.

  6- Örnek olarak çelik kapılarda 3 adet yada 2 adet menteşeler vardır. Bu menteşeler dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Ama yinede zorlanmaya karşı menteşe ayarı kaçıp yere sürtme sorunu görülmektedir.

  7- Çelik kapılar ne yazıkki marka modellere göre ince ve kalın sac kalınlığı olarak üretilmiştir. bu çelik kapılar yıllarca kullanılır. Çelik kapılar ayrıca su rutubet neme dayanıklı değildirler üretimi metalden yapılmaları olmasıdır.

  8- Çelik kapılar alt bölümden şişme paslanma sorunları olabilir, nem, rutubet, var ise evinizde genelde bu giriş katlarda gözükmektedir.

  Çelik Kapı Yere Sürtme Sorunu | Tamiri nasıl yapılır ? kimler yapar ? nelere dikkat etmeliyiz ?

  1- Kapı Yere Sürtme Sorunu olmaması için ya eski fayans, parkeleri eski zeminden kaldırma gerekecektir. Yada üzerine ilave edilerek kapı ile ayrıca yer arasında yeterli boşluk varsa üzerine yapılmaktadır.

  2- Çelik Kapı Yere Sürtme tamiri hizmetimizi bu nedenle 22 yıldır yapmaktayız. Özellikle bizim gibi işin erbabı kişilerden destek almalısınız. Çelik kapınızda görüntü bozulması: üstelik kapıda bozulma, ayarı kaçma, sorunları olmaması için uzman birisine kapınızı müdahale ettirin.

  3- Kapı Yere Sürtme tamiri aynı zamanda 1-2 saatlik bir emek sonrası yapılan kapı tamiri hizmetidir. Hatta Kapınızda yere sürtme sorunu tamiri yaptırmak istediğinizde arayın gelelim. Ayrıca belirttiğiniz saat kadar vaktinizi ayarlayın hemen yardımcı olalım.

  4- Çelik Kapı Yere Sürtme giderilmesi kapı kasası gövdeden halbuki ayrılarak kasa bölümüne yapılan işlemler sonrası çözülen tamir hizmetidir. Fakat çelik kapı kasa ile gövde ayırma işlemi özel kriko ve kapı kaldırma aletleri yapılmaktadır.

  5- Çelik kapılar ayrıca tam sökme olmadan’da kapı üzerinde kapı yükseltme işlemi yapılabilmektedir. Mesela çelik kapı marka modele göre değişim göstermektedir.

  6- Kapı Yere Sürtme tamiri tamiri yaptırırken özellikle kaliteli işlem yapılmasına dikkat ediniz. Her çelik kapı sürtme sorununda fakat aynı işlem yapılmamaktadır. Bununla birlikte Arayın resim görseli paylaşın kapınıza uygun tamir modelini önerelim.

  Çelik Kapı Yere Sürtme Sorunu | kapınızdaki sorunlar nelerdir?

  • 1- Çelik kapınız yarıya kadar açılıp zemin kısmına’mı sürtmekte ?
  • 2- Çelik kapınız kapatırken kasa bölgesine’mi sürtüyor ?
  • 3- Çelik kapınız parke bölümüne iz mi yaptı açılmalardan ?
  • 4- Çelik kapınız fayans karo zeminini çizme sorunumu oldu ?
  • 5- Çelik kapınızda düşme sorunumu var ?
  • 6- Çelik kapı alt bölümde kabarmalar mı gözlenmekte ?
  • 7- Evinizde fayans tadilat değişimimi mi yaptırıyorsunuz ?
  • 8- Evinizde yeni parke değişimi tadilatı mı var ?
  • 9- Evinizde parke kabarması sonrası çelik kapınız yer zeminine sürtme mi var ?

  Yukarıda belirtilen sorunları biri yada bir kaçı çelik kapınızda yada Çelik Kapı Düşmesi var ise bizleri arayın. İletişim numaramız’dan 1 saat içinde hizmet sağlayalım. Uzman ve profesyonel el aletlerimizle çelik kapınızdaki tüm çözümlere yardımcı olalım.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  WhatsApp

  Hemen Ara