İçeriğe geç

Tuzla Çelik Kapı Tamiri Servisi | celikkapitamiriservisi.com

  Tuzla Çelik Kapı Tamiri Servisi olarak çelik kapınızdaki tüm sorunlara hemen hizmet sağlamaktayız. Ayrıca kapı bakım, onarım, ve çelik kapı satışımız vardır. Çelik kapı düşmesi, ayarı, menteşe kırılması, kapı yükseltme, fayans tadilat sonrası ve kilitlenme sorunları başlıca sorunlardır. Bu ve diğer tüm sorunlar için arayın hızlı, kaliteli, sağlam detaylı tamir hizmeti sunalım.

  Tuzla Çelik Kapı Tamiri Servisi
  Tuzla Çelik Kapı Tamiri Servisi

  Tuzla Çelik Kapı Tamiri Servisi | Genel Çelik Kapı Sorunları

  • Çelik Kapı kolu kırılması,
  • Çelik Kapı menteşe kırılması,
  • Çelik Kapı menteşe paslanması,
  • Çelik Kapı menteşe gıcırtısı,
  • Çelik Kapı menteşeden ses gelmesi,
  • Çelik Kapı kolu sallanması,
  • Çelik Kapı kolu boşa dönmesi,
  • Çelik Kapı dili tutmaması,
  • Çelik Kapı kilitlenme sorunu,
  • Çelik Kapı bakımsız olması,
  • Çelik Kapı zor kilitlenmesi,
  • Çelik Kapı kilit değiştirme sorunu,
  • Çelik Kapı fayans tadilat sonrası sürtme,
  • Çelik Kapı yere sürtme sorunu,
  • Çelik Kapı kasa bölümü sürtmesi,
  • Çelik Kapı parke yapımı yükseltme,
  • Çelik Kapı altını kesme gereksimi,
  • Çelik Kapı güvenlik sorunu,
  • Çelik Kapı düşmesi sorunu,
  • Çelik Kapı ayarı kaçması,

  ÇELİK KAPINIZDA YUKARIDA YAZILAN SORUNLARDAN VAR İSE Tuzla Çelik Kapı Tamiri Servisi HİZMETLERİMİZDEN GÜN İÇİNDE YARDIMCI OLMAKTAYIZ.

  Tuzla Çelik Kapı Tamiri Ustası

  Çelik kapı tamiri konusunda uzman ustalarımız kapı tamiri bakımı onarımı hizmetlerini 22 yıllık Çelik kapı tecrübesi ile servis hizmeti. İstanbul Anadolu Yakası Tuzla ve çevre tüm ilçe ve semtlere acil olarak çelik kapı ustası hizmetleri sağlamaktayız.

  Tuzla Çelik Kapı Tamiri Servisi | Çelik Kapı Kolu Kırılması,

  Çelik Kapı kolu kırılması, sebeplerini belirtmek isterim ki ;

  1- Çelik kapı kolu standart çalışma esnasında kırılacak ürünler değildir. Bu sebeple kapı arkası stoper takılması gerekir. Çelik Kapı arkasında duvar var ise sert açılarak kapının arkasında duvara çarpmakla kırılır.

  2- Genel kullanım yerleri olarak bina, apartman, giriş kapılarında çelik kapı yada demir kapı kullanılır. Yoğun kullanılan yerlerin başında gelmektedir. Kapı kapatıcı hidrolik yay gücü kapıyı açarken direnç uygulaması çelik kapı demir kapı kolu ömrünü kısaltmaktadır. Bina apartman kapılarında kısa bir zamanda kırılması normal bir durumdur. Düşünelim ki ev kapınız günde 5 defa kullanılıyorsa bina apartman kapıları günde 80 defa açılması olmakta, ve zamanla deforme olması kırılması olmaktadır. Bu gibi arızalarda kaliteli uzun ömürlü ürünleri bizden servis hizmeti dahilinde yardımcı olmaktayız.

  3- Kırılma sebeplerin devamı isi kalitesiz ürünler kullanmak, markasız çelik kapı kolu TSE onaysız olması, ve işin ehli olmayan bir kişiden hizmet almanız olması, montajdan ötürü kısa zamanda kırılması, belirtmek isterim ki yanlış yapılan çelik kapı kolu değişimi üründen uzun ömür dayanıklı olması kısıtlanmaktadır. Tavsiyemiz işi bilen erbabı ustalarımızdan hizmet almanız. Kırılanın garantisi yoktur ! bizce düzgün bilinçli takılan çelik kapı kolu uzun süre maldan faydalanmaktır. Bizden hizmet talep etmeniz halinde Tuzla Çelik Kapı Tamiri Servisi gün içinde hizmet için yardımcı olmaktayız.

  4- Çelik Kapı kolu sallaması kol uzun kullanımdan dolayı çelik kapı kolunda aşınma sorunu ürünün kullanım süresi dolmuş anlamındadır. Çelik kapı kolu yenisi ile değişmesi gerekmektedir.

  5- Çelik Kapı kolu boşa dönmesi sorunu iç mekanizma kırılması olması sebebi ile kol boşa döner hizmet talebi doğrultusunda malzeme dahil Tuzla Çelik Kapı Tamiri Servisi hizmeti talep edebilirsiniz.

  Tuzla Çelik Kapı Tamiri Servisi |Çelik Kapı Menteşe Kırılması,

  Çelik kapı menteşe kırılması sorunlarını belirtmek isterim ki ;

  Çelik kapı normal kullanımda kırılacak parça değildir. Çelik kapı menteşe kırılması sebepleri listemizde belirtilmiştir.

  1- Bina ve apartman kapılarında temizlik görevlisi menteşe ile kapı arasına tahta ve taş parçası konularak havalandırma, ve açık kalması, sağlanması ile çelik kapı demir kapı menteşe kırılması sorunu olmaktadır. 

  2- Menteşeler genelde katı gres ile içten yağlanması gereken menteşe tipleridir. kapı sökülerek bu işlem sağlanmaktadır. Menteşelere bilinçsiz şekilde sürülen sıvı yemek yağı sürülerek menteşenin donması sonrasında kırılmalar görülmektedir.

  3- Menteşe kırılması bakımsız olması kırılmasını diğer sebepleridir. Menteşe kapı bakımı hizmetimizden uygun fiyatlara bizden hizmet talep edebilirsiniz. 

  4-Çelik kapı menteşe problemleri nasıl gözlemlenir. Çelik kapı açma işlemi yapınız açılırken kapı sert kasılarak açılıyorsa menteşe sıkışması sorunu kapınızda vardır. Bu gibi durumda uzman ustamız kapınızın rahat sorunsuz çalışması için gereken tüm hizmetler Tuzla Çelik Kapı Tamiri Servisi tarafından sağlamaktadır.

  Tuzla Çelik Kapı Tamiri Servisi | Çelik kapı menteşe tamiri nasıl yapılır??

  Çelik kapı menteşesi tamiri ustalık uzmanlık ve tecrübe gerektiren iştir bilinçsiz, özensiz, dikkatsiz, çelik kapı menteşe tamiri ve onarımı kapınızın tekrar aynı problem olmasına ve bir daha çelik kapınızdan verim alamayacak sorunlar gösterecektir. Çelik kapı menteşe tamiri yaptırmadan önce lütfen iyi araştırın bizim gibi işi bilen ustalardan hizmet almaya özen gösterin. Dilerseniz Tuzla Çelik Kapı Tamiri Servisi iletişim numaramız 05327921359’dan hizmet talep edebilirsiniz. 

  Çelik Kapı menteşe tamiri kaynaklama yapılması nedir ??

  Menteşeler’de oluşan kırılma olması sebebi ile sorunun çözümü kaynak ile tamiri mümkündür. Bu gibi durumda çelik kapı kaynak işi standart demirci kaynağı ile aynı değildir. Çelik kapı sacı çok ince malzemelerden yapıldığından çelik kapı menteşe kaynaklama tamir onarım işiniz usta ellerde çelik kapı tamircisine yaptırmanız tavsiyemizdir.

  İnce sac kaynak yapımı için 0.15 0.20 0.25 elektrot uçlar ile elektromanyetik inverter dc sarım kaynak makineleri ile 2 ila 3 saatlik zamanda yapılmaktadır. Dilerseniz işlerinizi titizlikle uzman tecrübemiz ile bizden Tuzla çelik kapı tamiri menteşe onarım hizmetimizden Tuzla Çelik Kapı Tamiri Servisi ile faydalanabilirsiniz.

  Tuzla Çelik Kapı Tamiri Servisi | Çelik kapı menteşe paslanması sorunu nedir??

  Çelik Kapı menteşe paslanması sorunu su nem rutubetli ortamda bulunan çelik kapılarda malesef giriş veya zemin katlarda gözüken problemdir. Tavsiyemiz çelik kapı menteşeleri kısa bir zaman içinde 6 ay gibi süre ile yağlama yapmanızdır. Olası paslanma kilitlenme sorunu olursa Tuzla Çelik Kapı Tamiri Servisi iletişime geçerek hizmet talep edebilirsiniz.

  Tuzla Çelik Kapı Tamiri Servisi | Çelik kapı menteşe gıcırtısı neden olur ??

  Çelik Kapı menteşe gıcırtısı sesi rahatsız edici şekilde açılıp kapanırken duyulan çelik kapı problemidir. Çelik kapı ilk montaj yapılırken kurulum hatası sonralarda gözüken arızadır. Giderilmesi mümkün olan çelik kapı menteşe gıcırtısı, onarım, yapılması talep bulunması halinde; Tuzla Çelik Kapı Tamiri Servisi numaramızı aramanız yeterlidir.

  Tuzla Çelik Kapı Tamiri Servisi | Çelik kapı kilitlenme sorunu ??

  Çelik Kapı dili tutmuyor mu ? Bunun sebepleri aşağıda yazılan sorunlardan biri olabilir !

  Çelik Kapı dili tutmama sebebi kapı düşmüş olabilir.

  Çelik kapı dili tutmama sebebi kilitleme karşılıkları yerinden kaymış olabilir. 

  Çelik Kapı dili tutmama sebebi çelik kapı ayarı kaçmış olabilir. 

  Çelik Kapı dili tutmama sebebi kilitleme sistemi ana mekanizma kilit sistemi dili bozuk olabilir.

  DİLERSENİZ BU TÜR PROBLEMİN ÇÖZÜLMESİ ADINA YARDIMCI OLMAMIZI İSTERSENİZ İLETİŞİM NUMARASI 05327921359 RESİM YADA VİDEO GÖNDEREREK Tuzla Çelik Kapı Tamiri Servisi HİZMET TALEBİNDE BULUNABİLİRSİNİZ.

  Tuzla Çelik Kapı Tamiri Servisi | Çelik kapı bakımı neden yapılmalıdır ??

  Çelik Kapı Bakımı neden yapılmalıdır detaylandırmak gerekir ki; ?? 

  Çelik Kapı bakımı, çelik kapınızın kilitleme sisteminden uzun süre verim alabilmeniz için en önemli faktördür. Çelik kapı kilitleme sistemi mekanik parçalardan oluşan çelik kapınızın güvenlik ürünleridir. Kilit sistemini uzun süre kullanmanız için bakım yaptırmanız gereklidir. Kilit, sistemleri bakım, yapılırsa 10 veya 15 yıla kadar problemsiz çalışan sistemlerdir. Çelik kapı bakımları kilit mekanizması sökülerek fabrikasyon katı özel yağlama ürünleri ile kilit bakımı yapılmaktadır. Çelik kapı bakımı yapılmazsa ne olur derseniz uzun yıl kullanım ömrü yarı yarıya düşmekte ve olmadık zamanda sizi sıkışarak bozulacak dışarıda bırakacak problemlerdir. Çelik kapı bakımı uygun maliyetler olup bizleri arayarak fiyat bilgisi müsait durumunuza göre hizmet talep edebilirsiniz. 

  Çelik Kapı bakımsız olmasını nasıl anlarız??? 

  Çelik Kapı kilit zor dönmesi olursa  !

  Çelik kapı kilitleme yaparken gıcırtı olması !

  Çelik kapı açma yaparken ses gelmesi ! 

  Çelik kapı kilitlenme olmaması ayarı kaçması !

  Çelik kapı dili sıkışır kapı kapanmaz !

  Çelik Kapı bakım yapılması gereken kilitlerin başında kale kilit ito kilit ve multlock markalı merkezi kilit ürünleri çeşitleri ile bakım yapılması gereken kilitleridir. 

  Kilitleme çeşitleri 14’lü ve 8’li sistemler vardır  14’lü merkezi kilit sistem tek noktadan kilitleyen kale kilit ve ito kilit firmalarının ürünleridir. Bu kilitler 2 yılda bir bakım yapılması gerekir. Kilit sisteminiz çok rahat bir şekilde kilitlensin isterseniz; yukarıda yazılan sorunlar var ise merkezi kilit bakımı yaptırmanız gerekmektedir.

  DİLERSENİZ PROBLEMLERİNİZİ USTA ELLERDEN ÇELİK KAPI TAMİRİ EKİP HİZMETİMİZ SİZLERE HİZMET VERMEKTEDİR.

  Tuzla Çelik Kapı Tamiri Servisi | Çelik kapı kilit değiştirme sorunları nelerdir ??

  Çelik Kapı kilit değiştirme sorunları nelerdir ??

  Diyelim ki ; yeni bir eve taşındınız? ve kilit sistemini değiştirmek gerekti güvenlik açısından çelik kapı kilit değişimi yaparken göbek vidasının sıkışması, paslanması, ve yalama olması, çelik kapı kilit değiştirme işlemi yapılmayacaktır. Bu gibi durumlarda bizden hizmet talep edebilirsiniz. Servis yapıp elinizdeki kilidi değiştirip kapı bakımı yaparak kapınızı güvenle kullanabilirsiniz.

  Tuzla Çelik Kapı Tamiri Servisi | fayans parke tadilatı yapımı sonrası çelik kapı altı sürtme sorunu olması ??

  Çelik Kapı fayans parke tadilatı sonrasında olan kapı altı sürtme sorunu olmaktadır. 

  Evinize eski parke yada fayans tadilatı yapılması düşünceniz var ise kapı fayans ve parke yapımı sonrası çelik kapı yere sürtme sorunu oluşacaktır. Bu tür sorunlar fayans ve parke yapımı genel problemi olmaktadır. Çelik kapılar genelde eski parke ve fayans sistemine göre montaj ve ayar yapıldıklarından ötürü yeni parke ve fayans sisteminize uyum sağlamayacaktır. Bu durumda bizden hizmet alarak kapınızı yükseltme işlemi yapmaktayız. Bu işlemleri menteşe den çelik kapı yükseltme çelik kapı altına özel işlemde yapılarak probleminizi gidermekteyiz. Yapılacak işlemleri işinin ustası firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken diğer konu ise çelik kapı yükseltme işlemi yaptıracak Usta-nızı iyi seçmeniz olacaktır. Çelik kapı yükseltme işlemi düzgün ölçüsüz dikkatsiz ve kötü yapılan işçilik-te çelik kapınız bir daha aynı verimli şekilde çalışmayacaktır. 

  Çelik kapı yükseltme işlemleri profesyonel el aletlerimiz ile düzgün montaj yapmaktayız. Diğer husus ise kapı orijinal görüntüsünü bozmadan en kaliteli şekilde çelik kapı fayans parke sonrası yükseltme hizmeti sağlanmaktadır.

  Tuzla Çelik Kapı Tamiri Servisi | Çelik Kapı yere sürtme sorunu ??

  Çelik Kapı yere sürtme sorunu çelik kapı’larınızda sürekli oluşan tamiri gereken durumlardır. Sorunlarınız çözümü servis hizmeti ile mümkündür. 

  Çelik kapı yere sürtmesi menteşe genleşmesi çelik kapı altı sarkma sorunu ve kapı pervazı gönye kayması ile oluşmaktadır. 

  Çelik kapı altı sürtmesi gözüken durumlar giriş katlar ve bodrum katlarında sıklıkla karşılaşmaktayız.

  Çelik kapı boyası kalkması bile olmaktadır. Çelik kapı tamiri bazen kapı sökülerek tekrar montaj yapılarak çözülür bazen kapı dökülmeden yapılan sorunlarda olabilir.

  Tuzla Çelik Kapı Tamiri Servisi | Çelik Kapı sürtme sorunu nedir ??

  Çelik Kapı sürtme sorunu genel karşılaştığımız problemlerdir. Tamiri onarımı mümkün arızadır.

  Çelik kapıda oluşan genleşme yada ayarı kaçması sorunları ile gözlenmektedir. 

  Çelik kapı sürtmesi yere yada kasa bölmesine sürtmek ile gözlemlenir genelde nikel kapı yan pervaz kasa bölmesine sürtme olmaktadır. Sizde bu tür problem var ise bizden uygun fiyatlara Tuzla Çelik Kapı Tamiri Servisi ayrıca Anadolu yakası tüm ilçelere hizmet servisimiz vardır.

  Tuzla Çelik Kapı Tamiri Servisi | Çelik Kapı düşmesi sorunu nedendir ??

  Çelik Kapı düşmesi sorunu genellikle karşılaştığımız sorunlardır. Çelik kapı düşmesi menteşe aşınması kilit mekanizması kayması çelik kapı gönye bozukluğu olarak’ta bilinir. Tamiri onarımı bilen biri için mümkün arızalar dır. Çelik kapı düşmesi tamiri gerek duyulması için sizde bu tür çelik kapı düşmesi arızası mevcut ise bizleri arayarak ücretsiz ön bilgi alabilirsiniz. Çelik kapılarda düşme kayma genelde zemin katlarda olmaktadır. Bir diğer sorunda bina çok eski olması ve çelik kapı sacı ince olmasıdır. Dilerseniz bizden de 7/24 servis hizmeti alabilirsiniz. Tuzla Çelik Kapı Tamiri Servisi her zaman hizmetinizdedir.

  Tuzla Çelik Kapı Tamiri Servisi | Çelik Kapı Ayarı kaçması nedir ??

  Çelik Kapı ayarı kaçması sorunu nedir ?? neden çelik kapı ayarı kaçar nasıl çözümleri !!

  Çelik kapı ayarı kaçması kilit kilitleme dili yamulma olur çelik kapı ayarı tamiri gerektirir.

   kilit mekanizması vidaları gevşek olur çelik kapı ayarı tamiri gerektirir,

  Menteşeler yıpranma aşınma olur çelik kapı ayarı tamiri gerektirir.

  Çelik kapı bakımı yapılmaz ayarı tamiri gerektirir karşılık demirde yamulma olur çelik kapı ayarı tamiri gerektirir.

  Bu tür sorunlarda elinizden geleni yapın yinede yardımcı olabileceğimiz durumlarda bizi arayın yardımcı olalım tüm sorunlarınıza Tuzla Çelik Kapı Tamiri Servisi hizmetleri.

  Tuzla Çelik Kapı Tamiri Servisi | Çelik Kapı Aksesuarları ve Bileşenleri Nelerdir ??

  • Çelik Kapı rozeti
  • Çelik Kapı dürbünü
  • Çelik Kapı taktak zil
  • Çelik Kapı tutamaç kol
  • Çelik Kapı kapı kolu
  • Çelik Kapı yan paslanmaz sac
  • Çelik Kapı baba tutamaç
  • Çelik Kapı rozet aynası
  • Çelik Kapı kilit mekanizması
  • Çelik Kapı göbek barel
  • Çelik Kapı emniyet kilidi
  • Çelik Kapı emniyet kelepçesi

  NOT : YUKARIDA YAZILAN ÇELİK KAPI AKSESUARLARI FİRMAMIZDAN MEVCUT OLUP MONTAJ AYARI HİZMETİ SAĞLAMAKTAYIZ. DİLERSENİZ SERVİS İLETİŞİM NUMARAMIZ 05327921359 NUMARAMIZ DESTEK ALABİLİRSİNİZ

  Tuzla Çelik Kapı Tamiri Servisi | 30 Dakikada Hizmet

  Tuzla Çelik Kapı Tamiri Servisi | Tüm Mahalle Bölgelerimiz

  1. Akfırat, Mahallesi Çelik, Kapı, Tamiri,
  2. Aydınlı, Mahallesi Çelik, Kapı, Tamiri,
  3. Aydıntepe, Mahallesi Çelik, Kapı, Tamiri,
  4. İçmeler, Mahallesi Çelik, Kapı, Tamiri,
  5. Orhanlı, Mahallesi Çelik, Kapı, Tamiri,
  6. Şifa, Mahallesi Çelik, Kapı, Tamiri,
  7. Tepeören, Mahallesi Çelik, Kapı, Tamiri,

  İstanbul Tuzla Çelik Kapı Tamiri servisi 7/24 listemizde belirtilen mahalle 30 dakikada hizmet sağlamaktayız. İletişim numaramız 05327921359 dan bizlere ulaşabilirsiniz.

  Kapı tamiri konusunda detaylı bilgi almak isterseniz Çelik Kapı Tamiri Servisi sayfamıza göz atabilirsiniz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  WhatsApp

  Hemen Ara