İçeriğe geç

Çelik Kapı Boşluğu Nasıl Kapatılır

Çelik Kapı Boşluğu Nasıl Kapatılır sorununa sıklıkla rastlamaktayız. Fakat genelde menteşe ve kilit ayarı kaçması ile bu sorunla karşılaşılır.

Çelik Kapı Boşluğu Nasıl Kapatılır
Çelik Kapı Boşluğu Nasıl Kapatılır

Çelik Kapı Arasındaki Boşluk Neden Olur ?

Artık çelik kapılar günümüzde kullanımı çok artmakla birlikle kapı arızaları’da bu kullanımdan dolayı olmakta. Ayrıca kapı arasındaki boşluk menteşe ve karşılık parçalarından olmakta.

Örnek olarak kilit karşılığı ayarı bozulması çelik kapı arasında boşluklara sebep olmaktadır. Fakat bu ayarı elmas freze vasıtası ile giderilmektedir. O halde elmas freze yapı malzemeli satan yerlerde satılmakta. vaktinizden yada uğraşmak istemez iseniz bizlerden uygun fiyatlara hizmet alabilirsiniz. Ayrıca bu elmas freze aleti ücret olarak maliyetli olacağı için işini bilen çelik kapı tamircisi ustalarından servis hizmeti talep edebilirsiniz.

Çelik kapı ayarı kapılarda boşluk yaratmasına olumsuz şekilde etki etmektedir. Lakin çelik kapı ayarı yapılırsa kapının arasındaki boşluk giderilecek sorununuz hallolacaktır.

Özellikle murat usta destek hattımızdan çelik kapı ayarı, çelik kapı tamiri, yapılması. Ayrıca çelik kapı düşmesi tamiri, kapı menteşe tamiri, kapı bakım onarımı,kilit tamiri, hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

DETAYLI OLARAK İNCELEMEK İSTERSENİZ Çelik Kapı Tamiri Servisi SAYFAMIZI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

Çelik Kapı Sallanması Boşluğu

Kapı sallanması kullanımdan dolayı arıza gösteren durumlardır. Üstelik kapı kapatırken sert çarpılması bunların ilk sebeplerindendir. Fakat kapı sallanma olması kilit karşılığı vidalarının’da gevşeme olacaktır.

Kapı Arasında Boşluk Var Kapı Sallanma olması ?

Çelik kapı arasında boşluk olması üstelik kış mevsiminde evinize kapıdan soğuk girecektir. Ancak buda evinizin kapıdan giren soğuk hava ile ev ısısını düşürecektir. Ayrıca bir diğer durum ise çelik kapı arasındaki boşluk olması kapı fitil kaynaklı olmaktadır. Oysa kapı yıpranan kapı fitili değişerek bu sorunda çözülmüş olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp

Hemen Ara